Tahminler

GÜNCEL Geniş Ekran İddaa Bülteni, İddaa Programı

Geniş Ekran İddaa Programı Maç Sonuç İY Sonuç Çift Şans Alt/Üst Karşılıklı Toplam Gol 1.5 Gol 3.5 Gol Tek/Çift En Çok Gol Yarı
Lig Takımlar MBS 1 0 2 1 0 2 1X 1-2 2X Alt Üst Var Yok 0-1 2-3 4-5 6+ Alt Üst Alt Üst Tek Çift 1.Y Eşit 2.Y
11:00 AŞMP Bg Pathum Unit-Kitchee Footbal 2

























11:30 ENDL1 Bhayangkara Su-Persis Solo 3

























11:45 MALEP Kelantan Unite-Pkns Fc 3

























12:00 ENDL1 Borneo Fc-Persebaya 3

























13:00 GK3L Daejeon Korail-Changwon City 3

























13:00 VİET Lg Hn Acb-Van Hoa Hai Pho 3

























13:30 JAP Nagoya-Iwata 3

























14:00 VİET Hong Linh Ha T-M Nam Dinh 3

























14:00 TAY1 Customs United-Chainat Hornbil 3

























14:00 AŞMP Johor Dt-Urawa 2

























14:15 ENDL1 Madura United-Dewa United 3

























14:45 SİNP Albirex Niigat-Tampines Rovers 3

























15:00 ÇİNSL Changchun Yata-Hebei China For 3

























15:00 TAY Buriram Utd-Sukhothai 3

























15:15 VİET Viettel-Slna 3

























15:30 AZERS Keshla-Sebail Fk 3

























16:30 ENDL1 Pss Sleman-Persib 3

























16:30 ENDL1 Persita Tanger-Tira Persikabo 3

























16:55 UMM Bahla-Al Rustaq 3

























17:00 IRAN Tractor Fc-Zob Ahan Fc 3

























17:00 UMM Al Nahda-Dhofar 3

























18:00 POL2 Garbarnia Krak-Lech Poznan Ii 3

























18:00 ROM Mioveni-Argesul Pitesti 3

























18:00 IRAN Sanat Mes Kerm-Peykan 3

























18:00 BLR Torpedo Zhodin-Minsk 3

























18:00 SLVK2 Slovan Bratisl-Dolny Kubin 3

























18:00 IRAN Havadar-Naft Masjed Sol 3

























18:30 FİNKAK Kaapo Kaarina-Musa Salama 3

























19:00 LIT1 Atmosfera-Banga Ii 3

























19:00 FİNKAK Vasa Ifk-Narpes Kraft 3

























19:00 FİNKAK Ppj-Njs 3

























19:00 POL1 Chojniczanka-Gornik Leczna 3

























19:00 IRAN Persepolis-Foolad Khuzesta 3

























19:00 ALMBÖL Pipinsried-Eichstatt 3

























19:00 RUS Krylya Sovieto-Fakel Voronezh 1

























19:00 POL Jagiellonia-Miedz Legnica 2

























19:00 ÇEK2 Opava-Vyskov 3

























19:00 IRAN Sanat Naft-Shahrdari Arak 3

























19:00 DAN2 Hellerup Ik-B 93 3

























19:10 AU2 Amstetten-Liefering 3

























19:10 AU2 Avusturya Wien-Rapid Vienna (A 3

























19:10 AU2 Sv Horn-Floridsdorfer 3

























19:10 AU2 St Polten-Kapfenberg 3

























19:15 ALMBÖL Rain Lech-Augsburg Ii 3

























19:30 İSÇ4 Tölö-Assyriska Bk 3

























19:30 DAN1 Hvidovre-Hb Koge 3

























19:30 MSR Misr Lel Makas-Al Mokawloon Al 3

























19:30 ALMBÖL Würzburger Kic- 3

























19:30 MLTP Birkirkara-Sirens 3

























19:30 AL2 Hamburg-Darmstadt 1

























19:30 AL2 Magdeburg-Hannover 1

























19:30 MSR Pharco-Al Zamalek Cair 3

























20:00 DAN1 Helsingor-Fremad Amager 3

























20:00 ALMBÖL Luckenwalde-Chemie Leipzig 3

























20:00 ALMBÖL Schweinfurt-Bayern Munich ( 3

























20:00 ALMBÖL Burghausen-Buchbach 3

























20:00 ALMBÖL Babelsberg-Altglienicke 3

























20:00 İSVK Bulle-Thun 3

























20:00 AL3 1860 Münih-Hallescher 2

























20:00 DAN Lyngby-Fc Kopenhag 2

























20:00 İSÇ3 Oddevold-Lindome Gif 3

























20:00 İSÇ4 Umea Fc Akadem-Sandviks Ik 3

























20:00 ALMBÖL Heimstetten-Illertissen 3

























20:00 ALMBÖL Hoffenheim Ii-Astoria Walldor 3

























20:00 İSÇ4 Kristianstad-Eslovs 3

























20:00 ALMBÖL Wuppertaler-Aachen 3

























20:00 ALMBÖL Aalen-Balingen 3

























20:00 ALMBÖL Chemnitzer-Bfc Dynamo 3

























20:00 POR2 Tondela-Sporting Covilh 3

























20:00 İSÇ3 Tvaaker-Vanersborgs If 3

























20:00 İSÇ4 Landvetter Is-Onsala 3

























20:00 İSÇ4 Herrestads-Angered Bk 3

























20:30 FR3 Martigues-Cholet 3

























20:30 FR3 Orleans-Nancy 3

























20:30 GALFAW Chirk-Gresford Athlet 3

























20:30 FR3 Dunkerque-Concarneau 3

























20:30 ALMBÖL Wattenscheid-Wiedenbruck 3

























20:30 İSVK Stade Nyonnais-Servette 3

























20:30 FR3 Bourg-Peronnas-Bastia-Borgo 3

























20:30 FR3 Le Puy-Versailles 3

























20:30 FR3 Avranches-Chateauroux 3

























20:30 GAFPSL Moroka Sw-Amazulu 3

























20:30 FR3 Paris 13 Atlet-Saint Brieuc 3

























20:30 FR3 Red Star Paris-Fc Villefranche 3

























21:00 URU Danubio-Torque 3

























21:00 BEL2 Standard Liege-Beerschot-Wilri 3

























21:00 HOL2 Breda-Oss 3

























21:00 MAC Puskas Academy-Kecskemeti 3

























21:00 HOL2 Den Bosch-Roda 3

























21:00 HOL2 Willem-Telstar 3

























21:00 SLVN2 Nafta-Ilirija 3

























21:00 T1L Boluspor-Gençlerbirliği 1

























21:00 HOL2 Maastricht-Den Haag 3

























21:00 İS2 Villarreal B-Eibar 1

























21:00 SIRP Novi Pazar-Napredak 3

























21:00 TSL Ümraniyespor-Galatasaray 1

























21:00 İS1 Espanyol-Vallecano 1

























21:00 HOL2 Dordrecht-Utrecht (Ii) 3

























21:00 SLVN2 Triglav Kranj- Krsko 3

























21:00 ROM U Craiova 1948-Petrolul 52 3

























21:00 BOSN Sarajevo-Sloboda Tuzla 3

























21:00 BEL2 Deinze-Krc Genk Ii 3

























21:00 HOL2 Helmond Sport-Fc Eindhoven 3

























21:00 HIR Slaven Belupo-Hnk Gorica 3

























21:15 SLVN Radomlje-Tabor Sezana 3

























21:30 GALFAW Goytre United-Carmarthen 3

























21:30 ARJPBN Caseros-Santamarina 3

























21:30 GALFAW Briton Ferry-Llanelli Town 3

























21:30 POL Legia Varşova-Gornik Zabrze 2

























21:30 SLVK Podbrezova-Dukla Banska By 3

























21:30 AU2 First Vienna-Admira Wacker 3

























21:30 GALFAW Swansea Univer-Trefelin 3

























21:30 GALFAW Afan Lido-Llantwit Major 3

























21:30 GALFAW Ruthin Town-Guilsfield Fc 3

























21:30 GALFAW Ammanford-Taffs Well 3

























21:30 POL1 Lks Lodz-Ruch Chorzow 3

























21:30 YUN Volos Nfc-Asteras Tripoli 3

























21:30 AL1 M Gladbach-Hertha Berlin 1

























21:45 KİRL1 Ards Fc-Loughgall Fc 3

























21:45 İR1 Galway United-Bray Wanderers 3

























21:45 İRL Drogheda-Derry City 3

























21:45 İRL Shelbourne-Bohemian 3

























21:45 GAL Newtown-Flint Town 3

























21:45 BEL Eupen-Rfc Seraing 1

























21:45 İR1 Cobh Ramblers-Cork City 3

























21:45 GAL Gap Connahs Qu-A.Broughton 3

























21:45 İTB Bari-Palermo 1

























21:45 İRL Ucd-St Patricks 3

























21:45 İKCL Partick Thistl-Inverness Ct 3

























21:45 KİRL Glentoran-Crusaders 3

























21:45 İR1 Athlone-Treaty Unt. 3

























21:45 MLTP Balzan Fc-Zebbug Rangers 3

























22:00 KOSB Carmelita-Quepos Cambute 3

























22:00 İRL Finn Harps-Sligo Rovers 3

























22:00 İNCL Norwich-Millwall 1

























22:00 MSR Pyramids Fc-Smouha 3

























22:00 FR1 Lyon-Troyes 1

























22:15 POR Estoril-Rio Ave 1

























23:00 İS2 Alaves-Mirandes 1

























23:00 İS1 Sevilla-Valladolid 1

























23:00 PER Univ De Cajama-Ayacucho 3

























23:30 URU2 Cerro-Villa Espanola 3

























Türkiye'de spor toto ve iddaa tutkunlarının internet üzerinden araştırma yaptıkları konular arasında sık sık geniş ekran iddaa programı görmek mümkündür. Özellikle futbol müsabakalarında sonucuna kesin gözüyle bakılan banko kuponlara ulaşmak isteyen iddaa tutkunları, internet üzerinde hangi maçların banko maçlar arasında gösterildiğini öğrenmek için sağlam kaynakları takip etmeye devam etmektedir.

Türkiye'de spor toto ve iddaa sevdalılarının sayısı hiç de azımsanmayacak kadar fazladır. Futbol müsabakalarından aldıkları keyifleri, maçlara bahis oynayarak artırmak isteyen her yaştan iddaa tutkunu, doğal olarak doğru tahminlerde bulunmak için ciddi bir araştırma içine girmektedir. Özellikle internet üzerinde geniş ekran iddaa programı şeklinde araştırmalar yaparak kupon hazırlamak ve bu maçlarda yaptıkları doğru tahminler ile ciddi rakamlarda kazançlar sağlamak isteyenler doğru ve güvenilir adreslerden yapılan tahminleri yakından takip etmeye devam etmektedir.

Günün Geniş Ekran İddaa Programı ve Listesi

İnternet üzerinde iddaa tutkunlarına özel hizmet veren platformlarda iddaa alanında tecrübeli bahisçiler, maçlardan önce hazırladıkları kuponları takipçileri ile paylaşmaktadır. Bu sayede takipçileri iddaa bülteni içinde doğru maçları tercih ederek en kesin sonuçlara kolaylıkla ulaşmış olmaktadır. Ancak iddaa bahislerinde kazandıran banko maç tahminleri yapmak hiç de sanıldığı kadar kolay değildir. Bu tahminlerin banko olarak görülüp kesin bir kazanç getirmesi için derin bir analiz ve değerlendirme yapılması gerekmektedir.

TAHMİN KUPONLAR ÜYE OL MAÇ SONUÇLARI WHATSAPP